Informcja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się

4 września o godz. 13.00

Festiwal eksperymentów 2017

16 niezwykłych stanowisk, ponad 50 ciekawych eksperymentów, ponad 200 gości. Tak prezentował się kolejny „Festiwal eksperymentów”. Tym razem odbyliśmy podróż poprzez: nowoczesne techniki nauki, rozszerzoną rzeczywistość, niezwykły świat ptaków, gadów i owadów, ciekawe tworzywa sztuczne, zadziwiające prawa elektrostatyki, królestwo świata wody i metali, zmysłową krainę zapachów, nastrojowe tajemnice świec.  Dużo by opowiadać… lepiej zajrzyjcie do galerii.

Galeria>>

"Dzień ŚPIOCHA"

Wiosna już na dobre zadomowiła się na dworze a świat powoli budzi się  do życia. My również podejmujemy coraz więcej aktywności, „Dzień śpiocha” to fantastyczne powitanie wiosny.

W Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu "Navicula"

Uczniowie mieli zaszczyt wystąpić dla dzieci i młodzieży z Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu "Navicula". Zaprezentowali tradycyjne polskie kolędy w wykonaniach na gitarę i chór z akompaniamentem kwartetu smyczkowego i solistami. Mieli też okazję przybliżyć widzom hinduską egzotykę Świąt wykonując układ taneczny prosto z Bollywood!
Ale dość tej powagi... Podopieczni centrum reagowali bardzo żywiołowo, widać było, że są wrażliwi na muzykę. Uśmiechali się, śmiali i klaskali. Gorące podziękowania złożyli nam Pracownicy Centrum i Rodzice Podopiecznych, a i my dziękujemy za szczerze ciepłe przyjęcie.

2011 Rok szkolny 2016/2017.