Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2014r. Dzień Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych.

Podręczniki 2015/2016

Podręczniki 2015/2016 >>pobierz

Zwycięstwo w powiatowym konkursie recytatorskim

Dnia 29.04.2014r. odbył się w Zespole Szkół Sportowych w Aleksandrowie Łódzkim Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja Karola Wojtyły i o Janie Pawle II”. Było to wspaniałe spotkanie z poezją Karola Wojtyły.

Nasze reprezentantki wypadły rewelacyjnie:

Luiza Szczerba zajęła pierwsze miejsce

Bogusia Wielkopolan otrzymała wyróżnienie.

Telefony-tak czy nie?

Telefony komórkowe w szkole — tak czy nie

Ostatnio w szkole pojawiła się dość trudna sprawa do rozwiązania. Mianowicie chodzi o nadmierne używanie telefonów komórkowych na przerwach, a czasami nawet na lekcjach.

Czytaj więcej: Telefony-tak czy nie?

Dzwonki ?!

Jak zapewne sami zauważyliście, niedawno w naszej szkole pojawił się znajomy. Dla starych uczniów jest to nowy znajomy, natomiast dla nowych uczniów, którzy wcześniej byli wychowankami innych placówek to zdecydowanie stary znajomy. O kim mowa? O dzwonku szkolnym.

Czytaj więcej: Dzwonki ?!

Biszkopty 2013/2014

Biszkopt podszyty strachem

 Pewnego wieczoru, przed północą miała być zwykła dyskoteka i o zgrozo my mieliśmy ją przygotować dla młodszych klas. Stawialiśmy opór. Nie udało nam się przekonać pani Pawlaty, że wolimy bawić się sami. W trakcie zabawy przyszedł pan Frąckowicz, żeby zabrać nas na zajęcia astronomiczne.

Czytaj więcej: Biszkopty 2013/2014

I miejsce w konkursie ekologicznym

W czwartek 3 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzi odbył się IX konkurs EKOLOGICZNY. Nasze gimnazjum reprezentowały Bogusława Wielkopolan i Paulina Popławska. Konkurs składał się z części teoretycznej ( test wiedzy ) oraz części praktyczne (prezentacja plakatu). Komiks na tegoroczny konkurs przygotowała Ewa Kędzierska. Ostatecznie jury konkursowa przyznało naszej reprezentacji I miejsce. Gratulujemy !  

2011 Rok szkolny 2013/2014.
Powered by Joomla 1.7 Templates, read web hosting reviews